Biznesa attīstība ir sasniedzama ar darbinieku palīdzību

Manpower ir 1948. gadā ASV dibināts starptautisks uzņēmums, kas piedāvā inovatīvus nodarbinātības pakalpojumus. Uzņēmumam ir vairāk nekā 3900 biroji 80 valstīs un tas ir pasaules līderis personālvadības un nodarbinātības pakalpojumu jomā. Manpower piedāvā inovatīvus risinājumus personāla vadības jomā, sākot ar pagaidu darbinieku nodrošināšanu, personāla atlasi, darba algu aprēķinu un administrēšanu līdz „outplacement” pakalpojumiem un konsultācijām.

Manpower savu darbību Latvijā uzsāka 2006. gadā.  Šobrīd esam līderis pagaidu darbinieku nodrošināšanā un esam īstenojuši virkni vērienīgu atlases projektu vairākām starptautiskām kompānijām. Manpower Latvia ir licencēts uzņēmums, kas sniedz darbiekārtošanas pakalpojumus Latvijā, Nīderlandē un Ungārijā.

Personāla atlase

Manpower ir vērtīgs partneris piemērotu darbinieku atlasē. Mūsu ilggadējā pieredze piemērotu darbinieku atlasē piedāvā Jums iespēju koncentrēties savai pamatdarbībai, bet kandidātu atrašanu un atlasi uzticēt profesionālai komandai.

Kandidātu iepriekšējā atlase

Palīdzēsim Jums atrast vispiemērotākos kanālus vakantā amata izsludināšanai, lai Jūs nonāktu pie vislabākajiem iespējamajiem kandidātiem. Izvēlētajiem kandidātiem veiksim sākotnējo atlasi un nosūtīsim Jūsu prasībām atbilstošu kandidātu CV.

Mērķtiecīga meklēšana

Arvien pieaugošā konkurence, talantu un piemērotu kandidātu trūkums prasa papildus piepūli, lai atrastu labākos darbiniekus. Sludinājumu publicēšana ne vienmēr piesaista nepieciešamajā daudzumā piemērotus kandidātus, starp kuriem izdarīt galīgo izvēli. Manpower plašais tīkls un pieredze palīdzēs Jums nonākt līdz kandidātiem, kas aktīvi neseko darba sludinājumiem, bet kurus piedāvātais amats varētu ieinteresēt.

Apjomīgu personāla atlases projektu organizēšana un administrēšana

Ekonomikas un uzņēmējdarbības izaugsme rada pozitīvas iezīmes arī darba tirgū. Organizējot apjomīgu personāla atlases projektu, bieži vien ar uzņēmumā iekšējiem resursiem var nepietikt. Manpower ir veiksmīga pieredze personāla atlases projektu organizēšanā uzņēmumiem kuri vienlaikus vēlas atlasīt lielāku skaitu cilvēku; administrēšanā gan ražošanas nozarē, gan arī vadītāju un speciālistu atlasei jaunajiem pakalpojumu centriem.

Īslaicīga aizvietošana

Jūsu uzņēmumā ir atvaļinājumu periodi, kuros darbības nevar tikt atliktas. Ar Manpower palīdzību atradīsiet savam uzņēmumam piemērotu nomas darbinieku, kas veiksmīgi pilda tam uzticētos uzdevumus un ļauj pamatdarbiniekam baudīt savu nopelnīto atvaļinājumu. Īslaicīgs nomas darbinieks ir piemērots risinājums tiem gadījumiem, kad pamatdarbinieks kāda iemesla dēļ savus pienākumus pildīt nevar.

Elastīgums

Mainīgā ekonomikā, pasūtījumu vai darba apjoma īslaicīga palielināšanās, ražošanas cikliskais raksturs un citi faktori rada nepieciešamību pēc darbaspēka elastīgas plānošanas. Manpower nodrošina Jums piemērotus darbiniekus tieši tam brīdim, kad Jums tas visvairāk ir nepieciešams.

Ilgtermiņa personāla noma

Manpower piedāvā atbalstu uzņēmumam – nomas pakalpojumus (asistēšana, grāmatvedība, administrēšana, klientu administrācija utt.). Manpower uzdevums ir atrast Jūsu uzņēmuma vērtībām un kultūrai piemērotus darbiniekus un nodrošināt aizvietošanu gadījumos, kad rodas tāda nepieciešamība. Tādā veidā laika patēriņš piemērota darbinieka atlasei vai aizvietotāja atrašanai ir minimāls un darba uzdevumi vienmēr ir izpildīti.

Outplacement

Gandrīz jebkura biznesa darbībā ir periodi, kas rada izmaiņas gan darba organizācijā, gan arī personāla jomā, kad darba attiecības ar saviem darbiniekiem ir jāizbeidz. Ja savam vērtīgajam darbiniekam vēlaties nodrošināt drošu darbavietas maiņu, tad Manpower konsultanti palīdzēs Jums: nokārtos administratīvās formalitātes, noteiks cilvēka kompetences, novērtēs to potenciālu, organizēs karjeras pārrunas un palīdzēs atrast jaunu darbavietu.

Vērtēšanas pakalpojumi

Nodarbojoties ar jaunu talantu meklēšanu, var rasties grūtības novērtēt, vai potenciālajam kandidātam piemīt visas jaunajam amatam nepieciešamās prasmes un personiskās īpašības. Pareizo lēmumu pieņemšanā Jums palīdzēs Manpower profesionālās vērtēšanas metodes.

HR konsultācijas

Mēs vēlamies dalīties ar savu pieredzi un zināšanām par darba tirgu, darba attiecībām, attīstības iespējām un darba likumdošanu. Vienmēr esam atvērti, lai konsultētu un palīdzētu Jums ar lēmuma pieņemšanu vai piemērota risinājuma atrašanu.

LŪDZU AIZPILDIET SEKOJOŠU FORMU, JA VĒLATIES SAŅEMT NO MUMS PIEDĀVĀJUMU JŪSU PERSONĀLA ATLASEI UN/VAI NOMAI:
Lūdzu ievadiet drošības kodu, lai zinām, ka esiet cilvēks!

captcha
Lūdzu ievadiet drošības kodu, lai zinām, ka esiet cilvēks!

captcha

Jautājiet vairāk par pakalpojumu vai pieprasiet cenu piedāvājumu

Ginta Grigorjeva
Vadītāja
ginta.grigorjeva@manpower.lv