Finanšu kontroliera asistents/-e

Manpower klients, kurš jau vairāk nekā 50 gadus rada, attīsta, konstruē un ražo atkārtoti izmantojamo transporta iepakojumu, šī brīža Eiropas tirgus līderis– aicina savā komandā Finanšu kontroliera asistentu darbam uz laiku.

Pienākumi:

  • Grupas finanšu atskaišu sagatavošana.
  • Asistēšana pie ceturkšņa plānošanas un budžeta sagatavošanas.
  • Darbs ar gataviem datiem, analīze, pārbaude, labošana utml.
  • Produktu pašizmaksas un cenu aprēķināšana, kontrole, pārbaude, atjaunošana utml.
  • Inventarizācijas datu ievades pārbaude, kontrole.
  • Dažādu pārskatu sagatavošana, informācijas apkopošana, analīze, plānošana.
  • Darbs ar dažādām datu sistēmām.

Prasības:

  • Augstākā izglītība ekonomikā, finansēs vai biznesa vadībā.
  • Vismaz 2 gadu pieredze finanšu analīzes jomā.
  • Vēlama pieredze līdzīgā darbā ražošanas uzņēmumā un grupas pārskatu sagatavošanā.
  • Zināšanas ražošanas pašizmaksas aprēķināšanā.
  • Grāmatvedības zināšanas un pieredze darbā ar finanšu datu apstrādi, plānošanu un datu analīzi.
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas.
  • Teicamas MS Excel, Power Point zināšanas.
  • Analītiskā un biznesa domāšana, augsta atbildības izjūta, precizitāte darba uzdevumu izpildē, pašmotivācija darba organizācijā un izpildē.
  • Pieredze darbā ar programmām iScala, HFM, PBCS tiks uzkatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Iespēju attīstīt savu karjeru starptautiskā uzņēmumā.
  • Interesantu un dinamisku darba vidi.
  • Elastīgu darba grafiku.
  • Sociālās garantijas.
  • Mēneša bruto algu no 1500 EUR līdz 2000 EUR.