Klientu konsultants/-e

Mūsu klients – uzņēmums Miele – viens no tirgus līderiem sadzīves tehnikas ražošanā, ģimenes uzņēmums ar vairāk kā 100 gadu vēsturi, pārstāvēts vairāk kā 40 valstīs, aicina savai komandai pievienoties  Klientu konsultantu/-i.

Pienākumi:

  • Laipni sagaidīt Miele centra apmeklētājus, nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu un produktu prezentāciju
  • Izzināt klientu vajadzības un piedāvāt labākos risinājumus no Miele produktu klāsta
  • Sagatavot cenu piedāvājumus klientiem
  • Vadīt īsas produktu prezentācijas un asistēt meistarklašu norisē Miele centrā
  • Strādāt ar kases aparātu un atbildēt uz ienākošajiem telefona zvaniem
  • Sasniegt pārdošanas mērķi un īstenot citus galvenos uzdevumus Miele centrā

Prasības:

  • Pieredzi augstas kvalitātes klientu apkalpošanas nodrošināšanā
  • Labas komunikācijas, klientu apkalpošanas prasmes un izpratni par izcila servisa nozīmīgumu
  • Interesi par tehniskām lietām, vēlmi mācīties un pilnveidot savas klientu apkalpošanas prasmes
  • Iniciatīvu, pozitīvu attieksmi, patstāvību ikdienas pienākumu veikšanā un lēmumu pieņemšanā
  • Ļoti labas latviešu, krievu un labas angļu valodas zināšanas

Piedāvājam:

  • Kļūt par daļai no starptautiska uzņēmuma un draudzīgas komandas, kas tiecas uz pilnību klientu apkalpošanā
  • Atalgojumu EUR 1100-1200 bruto un ceturkšņa bonusus
  • Veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika
  • Pieredzi darbā ar augstākā līmeņa sadzīves tehnikas zīmolu
  • Darbu Miele centrā pēc maiņu grafika