Tirdzniecības pārstāvis/-e

Mūsu klients – skaistuma aksesuāru modes zīmols Zenner – meklē enerģisku, pozitīvu un mērķtiecīgu TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI uz nepilnu slodzi- 80h mēnesī.

Pienākumi:

  • Tirdzniecības stendu kārtošana un vizuālā noformēšana.
  • Aktivitāšu plānošana, reklāmas materiālu izvietošana atbilstoši mārketinga stratēģijai un uzņēmuma noteiktajiem standartiem.
  • Sadarbības uzturēšana ar veikalu vadītājiem.
  • Preču krājumu kontrole tirdzniecības vietās, pasūtījumu veikšana.

Prasības:

  • Augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas un prezentēšanas spējas.
  • Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība un iespēja izmantot savu auto darba vajadzībām.
  • Iniciatīva un mērķtiecīgums, spēja patstāvīgi plānot savu darbu.
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas, krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.

Piedāvājam:

  • Interesantu darbu starptautiskā uzņēmumā uz noteiktu laiku līdz 1,5 gadiem
  • Atalgojumu 5,96 EUR/ h bruto
  • Elastīgu darba grafiku
  • Stabilu darbu un visas sociālās garantijas