Vecākais aptiekas preču izvietojuma speciālists/-e

Apotheka ir viens no straujāk augošajiem aptieku tīkliem Latvijā. Uzņēmums izveidots 2005. gadā, apvienojot vairākus mazus uzņēmumus. SIA Apotheka ietilpst vienā no lielākajām Baltijas valstu farmācijas uzņēmumu grupām Magnum, kuras uzņēmumi darbojas Baltijas valstīs un Somijā.

Pienākumi:

  • Preču izvietojuma speciālistu komandas operatīvā vadība t.sk. ikdienas darbu plānošana un koordinēšana
  • Planogrammu izveide aptiekām, aktuālo planogrammu regulāra atjaunošana un kontrole
  • Sākotnējo planogrammu iekārtošana aptiekās, aptieku darbinieku apmācība to lasīšanā un preču izvietošanā
  • Akciju un kampaņu preču izvietošanas vadlīniju noteikšana un nodrošināšana
  • Ikdienas komunikācija araptieku darbiniekiem par sortimenta, planogrammu un akcijas preču izvietojuma izmaiņām

Prasības:

  • Līdzvērtīgu pieredzi mazumtirdzniecības uzņēmumā, vēlams ar plašu preču un produktu kategoriju klāstu
  • Komandas vadības pieredzi
  • Pieredze darbā ar programmu Spaceman tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Stratēģisku redzējumu apvienojumā ar radošumu
  • Teicamas darba plānošanas un organizēšanas prasmes
  • Labas komunikācijas, sadarbības un pārliecināšanas spējas
  • Labas datorprasmes (īpaši MS Excel)
  • Teicamas latviešu, labas krievu un angļu valodas zināšanas
  • “B” kategorijas autovadītāja apliecība
  • Iespēja doties komandējumos pa visu Latviju

Piedāvājam:

  • Profesionālās attīstības iespējas
  • Pozitīvu darba vidi
  • Atsaucīgus un zinošus kolēģus
  • Atalgojumu no EUR 1200-1375 bruto
  • Un citas darbinieku priekšrocības