Cilvēki

Katrs cilvēks ir unikāls. Mēs rūpējamies par cilvēkiem un saprotam, cik svarīga loma viņu dzīvē ir darbam. Ar karjeras plānošanu, apmācībām, konsultācijām un piemērota darba atrašanu, mēs palīdzam cilvēkiem realizēt savu potenciālu.
Mēs novērtējam darbinieku, kandidātu, kā arī klientu ieguldījumu mūsu veiksmē. Mēs augstu vērtējam un atzīstam visus sasniegumus.

Zināšanas

Mēs dalāmies ar savām zināšanām un pieredzi, lai visi saprastu, kas ir būtiski šodien un kāda varētu būt darba pasaule nākotnē. Mēs esam atvērti jaunām idejām un esam droši par savām spējām nepārtraukti mācīties un attīstīties. Augstu vērtējam gan klientu, gan kandidātu, gan arī darbinieku atgriezenisko saiti un saredzam tajā iespēju pilnveidoties.

Inovācijas

Mēs esam pasaulē vadošais uzņēmums nodarbinātības pakalpojumu jomā, mēs uzdrīkstamies būt inovatīvi un pirmie izmēģināt jaunus risinājumus.
Mēs ne tikai nevēlamies apstāties savā attīstībā, bet gan uzstādām vēl lielākus izaicinājumus, lai atrastu jaunus, labākus risinājums jebkādu darbību veikšanai.
Mūsu virzošais spēks ir uzņēmīgs gars un ātra reakcija. Mēs uzņemamies riskus, zinot, ka ne vienmēr tie garantēs mums veiksmi, bet mēs nekad neriskējam ar saviem klientiem. Mēs saprotam, ka darbaspēka tirgus ir nepārtraukti mainās, un palīdzam mūsu klientiem, kandidātiem un darbiniekiem veiksmīgi tikt galā ar šīm pārmaiņām.

ManpowerGroup

ManpowerGroup ir starptautisks koncerns, kas ietver sevī vairāk nekā 3900 birojus vairāk nekā 80 pasaules valstīs, piedāvājot risinājumus nodarbinātības jomā vairāk nekā 400 000 klientiem gadā.

ManpowerGroup zīmoli ir ManpowerManpowerGroup SolutionsExperis un Right Management. ManpowerGroup ir pazīstams kā uzņēmums, kas ir sociāli atbildīgs un ar augstām ētiskajām vērtībām. Jau otro gadu pēc kārtas mums ir ticis piešķirts pasaules visētiskākā uzņēmuma statuss (World´s Most Ethical Companys).