Uzņēmuma apraksts

Manpower ir 1948. gadā Milvoki, Viskonsīnā, ASV dibināts starptautisks uzņēmums, kas piedāvā inovatīvus nodarbinātības pakalpojumus. Uzņēmumam ir vairāk nekā 3900 biroji 80 valstīs un 450 000 klienti visā pasaulē.

Savu darbību Manpower Latvijā sāka 2006. gadā un šobrīd ir līderis darbinieku nomas pakalpojuma sniegšanā. Esam īstenojuši virkni vērienīgu atlases projektu dažādām starptautiskām kompānijām. Uz šo dienu Manpower uzņēmumā pie dažādiem klientiem ir nodarbināti ap 170 darbiniekiem.

Manpower piedāvā pilnu nodarbinātības pakalpojumu klāstu tai skaitā pastāvīgo un pagaidu darbinieku atlasi un noformēšanu, kā arī profesionālo konsultāciju sniegšanu.

Mūsu vērtības – Cilvēki, Zināšanas un Inovācijas dara mūs īpašus

Cilvēki

Katrs cilvēks ir unikāls. Mēs rūpējamies par cilvēkiem un saprotam, cik svarīga loma viņu dzīvē ir darbam. Ar karjeras plānošanu, apmācībām, konsultācijām un piemērota darba atrašanu, mēs palīdzam cilvēkiem realizēt savu potenciālu.
Mēs novērtējam darbinieku, kandidātu, kā arī klientu ieguldījumu mūsu veiksmē.

Zināšanas

Mēs dalāmies ar savām zināšanām un pieredzi, lai visi saprastu, kas ir būtiski šodien un kāda varētu būt darba pasaule nākotnē. Mēs esam atvērti jaunām idejām un esam droši par savām spējām nepārtraukti mācīties un attīstīties. Augstu vērtējam gan klientu, gan kandidātu, gan arī darbinieku atgriezenisko saiti un saredzam tajā iespēju pilnveidoties.

Inovācijas

Mēs esam pasaulē vadošais uzņēmums nodarbinātības pakalpojumu jomā, mēs uzdrīkstamies būt inovatīvi un pirmie izmēģināt jaunus risinājumus.
Mēs ne tikai nevēlamies apstāties savā attīstībā, bet gan uzstādām vēl lielākus izaicinājumus, lai atrastu jaunus, labākus risinājums jebkādu darbību veikšanai.
Mēs uzņemamies riskus, zinot, ka ne vienmēr tie garantēs mums veiksmi, bet mēs nekad neriskējam ar saviem klientiem. Mēs saprotam, ka darbaspēka tirgus ir nepārtraukti mainās, un palīdzam mūsu klientiem, kandidātiem un darbiniekiem veiksmīgi tikt galā ar šīm pārmaiņām.