ManpowerGroup darbojas, saudzējot un cienot apkārtējo vidi. Kā pakalpojumu organizācija, mēs darbojamies birojā un tādēļ, salīdzinot ar rūpniecības uzņēmumiem, mums ir salīdzinoši neliela ietekme uz vidi. Tomēr arī mums savas darbības gaitā ir iespējams apkārtējo vidi ietekmēt pozitīvi – ņemot vērā faktu, ka mūsu biroji atrodas 80 pasaules valstīs.

Ietekme uz vidi izpaužas biroju celtniecībā, iekārtošanā un uzturēšanā.

Galvenais birojs

2007. gada septembrī ManpowerGroup galvenais birojs pārcēlās uz jaunu ēku Milvoki, Viskonsīnā, kas ir projektēta un būvēta, ievērojot „United States Green Building Council (USGBC)” standartus. Minētā ēka ir ieguvusi godalgu „The Organization’s Leadership in Energy and Environmental Design (LEED) Gold Certification”.

Ilgtspējības idejas šajā projektā izpaužas sekojoši:

  • Ēka tika uzbūvēta pamesta rūpniecības kompleksa teritorijā;
  • 10% no izmantotajiem celtniecības materiāliem ir otrreizējās pārstrādes materiāli;
  • 20% no izmantotajiem celtniecības materiāliem ir ražoti tuvākajā apkārtnē, lai samazinātu degvielas patēriņu;
  • 75% no būvniecības gaitā radītajiem atkritumiem tika pārstrādāti;
  • Ēkas atrašanās vieta nodrošina vieglu piekļūšanu gan ar personīgo transportu, gan arī ar sabiedrisko transportu. Lai iedrošinātu darbiniekus doties uz darbu ar velosipēdiem, tika izveidota gan velosipēdu stāvvieta, gan arī mazgāšanās un pārģērbšanās iespēja;
  • Ēka ir projektēta tā, lai 90% no darbavietām būtu patīkams skats un 75% apmērā ir nodrošināts dabiskais apgaismojums, kas būtiski ļauj ietaupīt elektroenerģiju;
  • Interjerā ir izmantoti videi draudzīgi materiāli.

ManpowerGroup galvenais birojs ir iedvesmas avots arī mūsu organizācijas birojiem, izvēloties tajos izmantojamos materiālus un dizaina elementus. Lielākajiem birojiem pastāv lielākas iespējas atrast inovatīvus risinājumus zaļākas vides radīšanā.