Вакансии - MANPOWER KLIENTS - KOMPLEKTĒTĀJI ĶEKAVĀ

KOMPLEKTĒTĀJI ĶEKAVĀ

Mūsu klients – viens no vadošajiem loģistikas uzņēmumiem, kas darbojas vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē, meklē darbam jaunā noliktavā  KOMPLEKTĒTĀJUS/-AS .

Pienākumi:

  • Komplektēt preces saskaņā ar pasūtījumiem
  • Sakomplektēto pasūtījumu iepakošana
  • Pārvietot preci ar noliktavas tehniku
  • Sakomplektēto pasūtījumu sagatavošana izsūtīšanai
  • Tīras darba vides uzturēšana

Prasības:

  • Pieredze darbā noliktavā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Vēlamas iemaņas darbā ar noliktavas tehniku
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta
  • Pamatizglītība un latviešu valodas zināšanas

Piedāvājam:

  • Bezmaksas pusdienas
  • Nodrošinām transportu uz/no darba
  • Darbu stabilā, starptautiskā uzņēmumā ar patīkamiem darba apstākļiem
  • Apmācības un profesionālās izaugsmes iespējas
  • Atalgojumu atbilstošu ieguldītajam darbam un sociālās garantijas
  • Darba laiku maiņās (P-Sv, 2 dienas/2 brīvas 9:00-22:00 vai 3 naktis/3 brīvas 22:00-8:00)
  • Darba vieta: Ķekava, Termo (+5`C) noliktava

Interesentus lūdzam sūtīt CV uz e-pastu Riga@manpower.lv ar norādi  „Komplektētājs Ķekavā”.

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uz tel. nr.: 6 785 2920.

Nav nozīmes, vai tikai uzsāc darba gaitas vai arī esi nolēmis mainīt savas karjeras ceļu, šis ir īstais brīdis, lai pierādītu sevi darba tirgū, un Manpower Tev palīdzēs! Jau vairāk kā 70 gadus mēs ieņemam līdera pozīcijas nodarbinātības pakalpojumu tirgū. Mēs strādājam, lai sniegtu Tev tieši tādas karjeras iespējas, kas atbilstu Tavam darba stilam un būtu saskaņā ar Tavu dzīvesveidu. Mēs nodrošinām Tevi ar visu, kas nepieciešams, lai Tu iegūtu lielisku darbu un gūtu panākumus. Ir laiks izzināt savas iespējas kopā ar Manpower! www.manpower.lv