Noliktavas darbinieks/-ce uz noteiktu laiku Salaspilī

Mūsu klients, globāls speciālists elektroenerģijas pārvaldībā, pārstāvēts vairāk kā 100valstīs, piedāvā integrētus risinājumus dažādos tirgus segmentos, Latvijā strādā jauvairāk kā 20 gadus. Šobrīd uzņēmums aicina darbā savā noliktavā Salaspilī NOLIKTAVAS DARBINIEKU/CI UZ NOTEIKTU LAIKU!

Pienākumi:

  • Kvalitatīva kravas pieņemšana, apstrāde un komplektēšana
  • Kravas izkraušana manuāli un/vai ar iekrāvēju
  • Iekšējo kārtības noteikumu un darba instrukciju ievērošana
  • Piedalīšanās preču inventarizācijā

Prasības:

  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta
  • Spēja veikt fizisku darbu
  • Vēlama prasme darbā ar iekrāvēju (kā arī iekrāvēja apliecība)
  • Latviešu valodas zināšanas

Piedāvājam:

  • Lieliskus darba kolēģus un atbalstošu vadību
  • Darba atalgojumu – 6,24 eiro stundā pirms nodokļu nomaksas
  • Darba laiku – 9:00 līdz 17:30 darba dienās
  • Darba vietu: Salaspilī, Krasta ielā

Ja vakance Tevi ir ieinteresējusi, sūti savu cv uz riga@manpower.lv ar norādi “Noliktavas darbinieks Salaspilī”.