Transporta daļas koordinators/-e Jelgavā

Gijbels Transport Technieken (GTT) ir privāts un neatkarīgs automašīnu loģistikas uzņēmums, kas darbojas kopš 2000. gada. Šobrīd GTT irstabils un lojāls partneris dažādiem klientiem. Stiprinot komandu Latvijā, šobrīd Jelgavā tiek meklēts kolēģis.

Pienākumi:

  • Pārraudzīt 25 autovadītāju darbu
  • Regulāri sistēmā atjaunot informāciju par vadītājiem un kravas automašīnām
  • Ievadīt un sekot līdzi kravas datiem sistēmā
  • Autovadītāju ievadīšana darbā un ikdienas atbalsta sniegšana
  • Atbildība par rezultātiem šādās jomās: izmaksas, piegādes, veselība un drošība, darba standarti, procedūras un politikas
  • Atbalsta sniegšana bojājumu nodaļai

Prasības:

  • Vēlama izglītība transporta vai līdzīgā jomā
  • Vismaz 3 gadu pieredze transporta koordinatora vai līdzīgā amatā
  • Prasme strādāt komandā un individuāli
  • Labas komunikācijas spējas un sadarbības prasmes
  • Spēja plānot laiku un rast risinājumu nestandarta situācijās, precizitāte
  • Latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas

Piedāvājam:

  • Ikmēneša atalgojumu EUR 1400-1700 bruto
  • Gada bonusa sistēmu atkarībā no sasniegtajiem rezultātiem
  • Būt daļai no novatoriska transporta uzņēmuma
  • Profesionālus un motivētus kolēģus