Sīkfailu un reklāmas paziņojums

Noklikšķiniet uz vienas no zemāk norādītajām saitēm, lai pārietu uz sarakstā norādīto sadaļu:

Paziņojums par sīkfailiem

Apmeklējot mūsu vietnes (“Vietnes”), varam apkopot konkrētu informāciju ar automatizētiem līdzekļiem, piemēram, sīkfailiem, tīmekļa bākām un tīmekļa serveru žurnāliem. Informācija, ko mēs varam apkopot šādā veidā, ietver IP adresi, unikālo ierīces identifikatoru, pārlūkprogrammas raksturlielumus, ierīces raksturlielumus, operētājsistēmu, valodas preferences, atsauces URL, informāciju par darbībām, kas veiktas mūsu vietnēs, tās apmeklējuma datumu un laiku un citus lietojuma statistikas datus.

 

Sīkfails” ir fails, kuru tīmekļa vietnes sūta apmeklētāja datoram vai citai internetam pievienotai ierīcei, lai unikāli identificētu apmeklētāja pārlūkprogrammu vai saglabātu informāciju vai iestatījumus pārlūkprogrammā.

 

Tīmekļa bāka”, kas pazīstama arī kā interneta tags, pikseļu tags vai caurspīdīgs GIF, saista tīmekļa lapas ar tīmekļa serveriem un to sīkfailiem un tiek izmantota, lai pārsūtītu informāciju, kas tiek apkopota sīkfailos, uz tīmekļa serveri. Izmantojot šīs automatizētās apkopošanas metodes, mēs varam iegūt “klikšķu plūsmas datus”, kas ir saišu un cita satura žurnāls, uz kura apmeklētājs noklikšķina, pārlūkojot tīmekļa vietni.

 

Mūsu vietnes izmanto šāda veida sīkfailus:

 

Tehniskie sīkfaili

 

Tehniskie sīkfaili ir faili, ko izmanto vienīgi ar mērķi “veikt komunikācijas nodrošināšanu elektronisko sakaru tīklā, vai ciktāl tas ir absolūti nepieciešams informācijas sabiedrības pakalpojuma sniedzējam, kam līgumslēdzēja puse vai lietotājs ir skaidri pieprasījis sniegt minēto pakalpojumu.”

 

Kā mēs vācam informāciju, izmantojot automatizētos līdzekļus

Lietojot mūsu vietnes, var tikt savākts un saglabāts darbību ieraksts. Mēs saistām dažus datu elementus, ko esam apkopojuši, izmantojot automatizētus līdzekļus, piemēram, jūsu pārlūkprogrammas informāciju, ar citu informāciju, ko esam ieguvuši par jums, lai uzzinātu, piemēram, par to, vai esat atvēris jums nosūtītu e-pasta ziņojumu. Par to, kad saņemat noteikta veida sīkfailus vai kā ierobežot vai atspējot noteikta veida sīkfailus jūs var uzzināt no savas pārlūkprogrammas. Ja pārlūkprogramma ļaus bloķēt sīkfailus, un iespējams, bez sīkfailiem nevarēsit izmantot visas mūsu vietnes funkcijas. Ciktāl to pieprasa piemērojamie tiesību akti, mēs pieprasīsim jūsu piekrišanu, pirms personiskās informācijas saņemšanas, izmantojot sīkfailus vai līdzīgus automatizētus līdzekļus.

 

Trešo pušu programmu, rīku, logrīku un spraudņu pakalpojumu sniedzēji savās vietnēs, piemēram, sociālo mediju koplietošanas rīki, var izmantot arī automatizētus līdzekļus, lai apkopotu informāciju par jūsu mijiedarbību ar šīm funkcijām. Šo informāciju apkopo piegādātāji un uz tiem attiecas attiecīgo pakalpojumu sniedzēju konfidencialitātes politika vai paziņojumi. Ievērojot piemērojamos tiesību aktus, ManpowerGroup nav atbildīga par šo pakalpojumu sniedzēju informēšanas praksi.

 

Ciktāl to pieprasa piemērojamie tiesību akti, mēs pieprasīsim jūsu piekrišanu pirms informācijas vākšanas, izmantojot sīkfailus vai līdzīgus automatizētus līdzekļus.

 

Kā mēs izmantojam apkopoto informāciju

Mēs izmantojam informāciju, kas apkopota sīkfailos, tīmekļa bākās, pikseļos, tīmekļa serveru žurnālos un citos automatizētos nolūkos, piemēram:

  • lai pielāgotu mūsu vietnes izmantošanu lietotājam;
  • piegādātu saturu, kas pielāgots mūsu lietotāju interesēm tādā veidā, kādā mūsu lietotāji izmanto mūsu vietnes; un
  • pārvaldītu mūsu vietnes un citus mūsu biznesa aspektus.

 

Trešo pušu sīkfaili

Mēs savās vietnēs izmantojam arī trešo pušu analīzes pakalpojumus, piemēram, Google Analytics un Adobe Omniture. Analīzes pakalpojumu sniedzēji, kas pārvalda šos pakalpojumus, izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkfaili, tīmekļa serveru žurnāli un tīmekļa bākas, lai palīdzētu mums analizēt jūsu īstenoto vietnes izmantošanu. Informāciju, kas apkopota, izmantojot šos līdzekļus (ieskaitot IP adresi), var tikt izpausta šiem analīzes pakalpojumu sniedzējiem un citām attiecīgām trešajām personām, kas izmanto informāciju, piemēram, lai novērtētu vietņu izmantošanu. Lai uzzinātu vairāk par šiem analīzes pakalpojumiem un kā no tiem atteikties, apmeklējiet šīs vietnes un visas vietnes, kas iekļautas konkrētajā valstī noteiktajos papildinājumos:

 

Profilēšana un uz interesēm vērsta reklāma

Mūsu vietnēs mēs varam apkopot informāciju par jūsu veiktajām tiešsaistes darbībām, lai sniegtu jums reklāmu par produktiem un pakalpojumiem, kas pielāgoti jūsu individuālajām interesēm. Šajā nolūkā mēs varam iegūt arī informāciju no trešo pušu tīmekļa vietnēm, kurās tiek rādītas mūsu reklāmas. Šajā paziņojuma sadaļā ir sniegta informācija un paskaidrots, kā izmantot savas tiesības. Lai uzzinātu vairāk par to, kā atteikties no uz tīklu balstītām reklāmām, apmeklējiet patērētāju atteikšanās lapu vietnē aboutads.info/choices/.

 

Jūs varat ieraudzīt dažas ManpowerGroup reklāmas citās tīmekļa vietnēs, jo mēs iesaistāmies trešo pušu reklamēšanas tīklos. Izmantojot šādus reklamēšanās tīklus, mēs varam vērsties ar savām ziņām tieši pie mūsu lietotājiem, izmantojot demogrāfiskos, uz interesēm pamatotus, ar uzvedību saistītus un kontekstuālus līdzekļus. Izmantojot reklamēšanās tīklus, mēs spējam izsekot jūsu tiešsaistes darbībām laika gaitā, apkopojot informāciju, izmantojot automatizētus līdzekļus, tostarp izmantojot trešo pušu sīkfailus, tīmekļa servera žurnālus, pikseļus un tīmekļa bākas. Tīkli izmanto šo informāciju, lai parādītu reklāmas, kas var būt pielāgotas jūsu individuālajām interesēm un iepriekšējām darbībām. Informācija, ko mūsu reklāmas tīkli var apkopot mūsu vārdā, ietver datus par jūsu apmeklējumiem tīmekļa vietnēs, kas apkalpo ManpowerGroup reklāmas, piemēram, lapas vai reklāmas, ko jūs skatāt, un darbībām, ko veicat tīmekļa vietnēs. Šī datu vākšana notiek gan mūsu vietnēs, gan trešo pušu tīmekļa vietnēs, kas piedalās šajos reklāmu tīklos. Šis process mums palīdz arī izsekot mūsu mārketinga centienu efektivitātei. Lai uzzinātu, kā atteikties no šīs uz tīkla bāzētās reklamēšanas, lūdzu, apmeklējiet aboutads.info/choices/. Ciktāl to pieprasa piemērojamie tiesību akti, mēs pieprasīsim jūsu piekrišanu pirms jūsu informācijas izmantošanas reklamēšanai, kas balstīta uz interesēm.

 

Mūsu vietnes nav izveidotas, tā, lai reaģētu uz “neizsekot” signāliem no pārlūkprogrammām.

 

Informāciju, kas apkopota, izmantojot trešo pušu spraudņus un logrīkus vietnēs (piemēram, informāciju par sociālā medija koplietošanas rīka izmantošanu), apkopo tieši spraudņu un logrīku pakalpojumu sniedzēji. Uz šo informāciju attiecas spraudņu un logrīku sniedzēju konfidencialitātes politika, un ManpowerGroup nav atbildīgs par pakalpojumu sniedzēju informācijas praksi.

 

Saites uz trešo pušu vietnēm, lietotnēm un pakalpojumiem

Jūsu ērtībām un informatīviem mērķiem mūsu vietnes var nodrošināt saites uz trešo pušu vietnēm, lietotnēm un pakalpojumiem, ko var darbināt uzņēmumi, kas nav saistīti ar ManpowerGroup. Šiem uzņēmumiem var būt savi paziņojumi par konfidencialitāti vai politika, ko mēs iesakām jums izskatīt. Mēs neesam atbildīgi par jebkuras vietnes, lietotnes vai pakalpojumu, ko nepārvalda ManpowerGroup, konfidencialitātes praksi.

 

Mūsu sīkfailu un reklāmas paziņojuma atjauninājums

Šis paziņojums par sīkfailiem un reklāmu (tostarp jebkuri papildinājumi) ir daļa no mūsu paziņojuma par privātumu, un mēs to varam periodiski atjaunināt, lai atspoguļotu izmaiņas mūsu privātuma praksē un tiesiskajās prasībās. Par būtiskām izmaiņām mēs jums paziņosim, novietojot pamanāmu paziņojumu mūsu vietnēs, katra Paziņojuma sākumā, kad tas pēdējo reizi ir aktualizēts.

 

Kā ar mums sazināties

Ja jums ir kādi jautājumi par šo sīkfailu un reklāmas paziņojumu, lūdzam rakstīt uz šo adresi:

 

SAS Manpower Lit filiāle Manpower Lit

Krišjāņa Valdemāra iela 33-17, Rīga, LV-1010

E-pasts: [email protected]