Darba drošības speciālists/-e

Adven ir vadošais enerģijas un ūdens pārstrādes risinājumu sniedzējs Ziemeļeiropā. Rūpniecības nozarēm Adven ražo rūpniecisko tvaiku, siltumu un dzesēšanu, kā arī nodrošina pakalpojumus un pārstrādes risinājumus, lai uzlabotu enerģijas, ūdens un materiālu efektivitāti. Nekustamo īpašumu segmentā Adven ražo siltumu un dzesēšanu, balstoties uz pašvaldības vai konkrētā īpašuma specifiskajām vajadzībām, kā piemēram, izmantojot bio un ģeoenerģijas risinājumus. Mūsu Energy as a Service® modeļa pamatā ir pilna servisa pakalpojums un ilgtermiņa sadarbība.

Jūsu darba mērķis būtu:

  • Izveidot, ieviest, uzturēt, attīstīt un kontrolēt vienotu drošības (darba aizsardzības, ugunsdrošības) sistēmu.
  • Liela darba daļa būs drošības standartu un ar drošību saistītās dokumentācijas plānošana, izstrāde un saskaņošana, kā arī darba vides riska novērtēšanas organizēšana un veikšana.
  • Darba aizsardzības instrukciju, iekšējo normatīvo aktu, rīkojumu un citas ar profesionālo darbību saistītās dokumentācijas izstrāde un darba aizsardzības apmācību organizēšana.

Lai gūtu panākumus šajā lomā:

  • Jums ir augstākā izglītība darba drošībā, vismaz 2 gadu praktiskā darba pieredze darba drošības jomā, procesu zināšanas un pārvaldāt Darba aizsardzības likumu.
  • Jūsu stiprā puse ir sadarbība un atbildīgums, laika plānošana un precizitāte.
  • Jums ir vēlme mācīties un attīstīties. Jums ir ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas.
  • Jūs sevi varētu raksturot kā uzticamu komandas spēlētāju ar pozitīvu domāšanu!

Jūs būsiet daļa no Starptautiska, strauji augoša uzņēmuma, kurā Jūs izaicina interesanti un daudzveidīgi uzdevumi un attīstības projekti. Jūs radīsiet biznesa vērtību, papildus ikdienas pienākumiem aktīvi sadarbosieties ar profesionāliem kolēģiem no visām mūsu darbības valstīm. Jūs atradīsiet uz attīstību vērstu un atbalstošu darba kultūru, lielisku darba vidi, kolektīvu un skaidrus mērķus.

 

Veidosim rītdienas enerģijas risinājumus kopā!

 

Atalgojums EUR 1600 – 2000 bruto un tiesības uz ikgadējo īstermiņa stimulu veicināšanas plānu.

Pievienojieties mums, un kopā radīsim pievienoto vērtību enerģētikas jomā, sniedzot labumu uzņēmumiem, cilvēkiem un planētai!

 

Iepazīstieties ar mūsu darbību www.adven.lv