Manpower - darba devējiem

Balstoties uz mūsu globālo darba tirgus pieredzi, aktīvi strādājam, lai attīstītu un izmantotu labāko praksi sadarbībā ar ikvienu mūsu klientu.

Mūsu pakalpojumi

Jūsu uzņēmuma galvenais mērķis ir koncentrēties uz biznesa attīstību, tikmēr Manpower sniegs jums atbalstu, nodrošinot plaša spektra personāla vadības risinājumus.

Personāla atlases pakalpojumi

Mūsu personāla atlases speciālisti izmanto konsultatīvas un klientiem pielāgotas stratēģijas, lai atrastu vispiemērotākos kandidātus katra uzņēmuma unikālajai kultūrai un specifiskajām prasībām.

Sākotnējā atlase

Mēs palīdzēsim atrast piemērotākos informācijas kanālus jūsu vakances sludinājumam. Izvēloties precīzākos un kvalitatīvākos saziņas kanālus, iespējams uzrunāt labākos potenciālos kandidātus, ietaupot svarīgāko uzņēmuma resursu – laiku. Mēs arī atlasīsim piemērotākos kandidātus, kas atbilst jūsu uzņēmuma vajadzībām, un nosūtīsim jums šo kandidātu CV.

Pilna servisa darbinieku atlase

Pilna servisa darbinieku atlase sastāv no potenciālo kandidātu meklēšanas, izmantojot dažādus resursus, darba interviju organizēšanas ar kandidātiem, kā arī šo kandidātu novērtēšanas.

Mēs sāksim darbu ar jūsu uzņēmuma vajadzību padziļinātu analīzi, kam sekos individuāli izstrādāta atlases stratēģija, kas veidota, lai atrastu talantīgākos un labākos speciālistus tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Tiešā kandidātu meklēšana

Tiešā kandidātu meklēšana jeb Headhunting ir piemērota uzņēmumiem, ja vakance ir paredzēta noteiktiem speciālistiem konkrētā nozarē, kā arī, ja ir nepieciešams uzrunāt pasīvos darba meklētājus. Mēs veiksim tirgus analīzi, uzrunāsim piemērotākos nozares profesionāļus, izvērtēsim viņu atbilstību jūsu uzņēmumam un piedāvāsim jums labākos kandidātus.

Liela apjoma atlases projektu veikšana

Nereti uzņēmuma iekšējie resursi nav pietiekami, lai veiktu apjomīgu un kvalitatīvu personāla atlasi. Manpower ir liela pieredze uzņēmumu personāla atlases projektu organizēšanā, kuru mērķis ir vienlaicīgi atrast lielu skaitu jaunu darbinieku.

Personāla nomas pakalpojumi

Mēs nodrošinām kvalificētus darbiniekus jūsu uzņēmuma īstermiņa un ilgtermiņa vajadzībām, kuri atlasīti pēc iepriekš definētiem kritērijiem. Manpower veic visu nepieciešamo – veic darbinieku atlasi, pieņem tos darbā un norīko darbam jūsu uzņēmumā.

Mūsu atlases procedūras ir veidotas tā, lai atrastu tos potenciālos darbiniekus, kuri jūsu biznesam sniegs lielāko pievienoto vērtību jau no pirmās darba dienas. Mēs izmantojam uzticamas un praksē pārbaudītas novērtēšanas metodes, kas detalizēti uzrāda kandidātu profesionālās prasmes un atbilstību jūsu uzņēmuma videi.

 

Pakalpojumā ir iekļauts:

 • Kvalificētu darbinieku atlase
 • Darba attiecību nodibināšana (darba līgums ar Manpower)
 • Algu un personāla nodokļu aprēķini un maksājumi
 • Personāla lietvedības veikšana
 • Dažādu atskaišu sagatavošana

Citi personāla pakalpojumi

Kandidātu novērtēšana

Meklējot jaunus darbiniekus, uzņēmumam var nākties saskarties ar grūtībām novērtēt potenciālos kandidātus, viņu prasmes un iemaņas, kā arī atbilstību vakancei. Manpower profesionālās novērtēšanas metodes ļaus jums pieņemt pareizos personāla vadības lēmumus un pieņemt darbā labākos profesionāļus.

Personāla vadības konsultācijas

Mēs esam gatavi dalīties ar savu pieredzi un zināšanām par darba tirgu, darba attiecībām starp darbiniekiem un darba devējiem, attīstības iespējām un darba likumdošanu. Mēs konsultējam uzņēmumus, palīdzam pieņemt lēmumus un atrast labākos risinājumus.

Aprūpētais darba uzteikums

Biznesa pasaule nestāv uz vietas, un ikvienā uzņēmumā var notikt pārmaiņas, kad nepieciešams pārtraukt darba attiecības ar darbinieku. Ja vēlaties nodrošināt saviem darbiniekiem drošu darba vietas maiņu, Manpower speciālisti jums palīdzēs. Mūsu personāla vadības eksperti apkopos personu kompetences, novērtēs viņu potenciālu, organizēs karjeras pārrunas un sniegs atbalstu jaunas darbavietas atrašanā.

Šis pakalpojums tiek individuāli piemērots katra uzņēmuma vajadzībām un konkrētajiem apstākļiem. To iespējams organizēt paša uzņēmuma telpās vai Manpower birojā.

Sazinieties ar mums – priecāsimies palīdzēt!

Lūdzu aizpildiet šo formu, ja vēlieties saņemt no mums personāla pakalpojumu piedāvājumu.

  Norādiet korektu e-pasta adresi
  Komentāri / apraksts nevar būt tukšs
  Jums jāpiekrīt noteikumiem

  Paldies! Pieteikums nosūtīts.