Manpower - darba meklētājiem

Tūkstošiem cilvēku visā pasaulē katru dienu vēršas pie Manpower, lai atrastu savam dzīves stilam atbilstošu darbu. Ir pienācis JŪSU LAIKS atklāt jaunas iespējas!

Pirmie soļi karjeras veidošanā

Jūs esat savas karjeras sākumposmā un vēlaties, lai Jūs pamanītu darba tirgū. Jūs vēlaties iespēju pierādīt, ka esat perspektīvs kandidāts, kas vēlas augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu. Manpower Jums palīdzēs atrast labāko augsni, kur Jūsu karjera uzdīgs un izveidos spēcīgas saknes Jūsu turpmākajai izaugsmei.

Pārmaiņas darba dzīvē

Jūs esat uzkrājis jau ievērojamu darba pieredzi, taču ir pienācis laiks, kad vēlaties piedzīvot pārmaiņas savā profesionālajā darbībā. Vēlaties mainīt uzņēmumu, kurā strādājat, izvēlēties citu nozari, kurā pielietot savas zināšanas, vai arī, iespējams, jau sen lolojat sapni par citas profesijas iemaņu apgūšanu. Manpower Jums palīdzēs atrast piemērotāko darbavietu, lai Jūs varētu turpināt savu profesionālo karjeru bez ilgstošas dīkstāves un izvairīties no nogurdinošas “īstās” vakances meklēšanas.

Jaunas iespējas nozares ekspertiem

Jūs esat eksperts, kurš ir pierādījis savas iemaņas gan uzņēmuma vadībai, gan arī, iespējams, visai nozarei. Rūpīgs un mērķtiecīgs darbs Jums ir palīdzējis kāpt pa karjeras kāpnēm līdz pašai virsotnei, un Jūs apzināties, ka esat sasniedzis savas profesijas “griestus” uzņēmumā. Manpower Jums var palīdzēt atrast jaunus profesionālus izaicinājumus darba tirgū, kā arī pavērt durvis karjerai ārpus Latvijas robežām. Mums ir cieša sadarbība ar Manpower uzņēmumiem Baltijā un Skandināvijā.

Ir pienācis Jūsu laiks uzplaukt.

Ja esat ieinteresēts saņemt sev atbilstošu darba piedāvājumu, nosūtiet mums informāciju par sevi. Mēs meklējam tieši JŪS!

Reģistrēties