Personāla atlases pakalpojumi

Mūsu personāla atlases speciālisti izmanto konsultatīvas un klientiem pielāgotas stratēģijas, lai atrastu vispiemērotākos kandidātus katra uzņēmuma unikālajai kultūrai un specifiskajām prasībām.
Liekot lietā mūsu vairāk nekā 15 gadu darba pieredzi Latvijas tirgū, mēs palīdzēsim jums atrast dažādu kvalifikācijas līmeņu un specialitāšu darbiniekus. Atkarībā no jūsu vajadzībām varam piedāvāt vairāku līmeņu atlases pakalpojumus – sākot no CV skrīninga līdz pilna servisa atlasei, kā arī tiešai kandidātu uzrunāšanai specifiskām vakancēm.

Sākotnējā atlase

Mēs palīdzēsim atrast piemērotākos informācijas kanālus jūsu vakances sludinājumam. Izvēloties precīzākos un kvalitatīvākos saziņas kanālus, iespējams uzrunāt labākos potenciālos kandidātus, ietaupot svarīgāko uzņēmuma resursu – laiku. Mēs arī atlasīsim piemērotākos kandidātus, kas atbilst jūsu uzņēmuma vajadzībām, un nosūtīsim jums šo kandidātu CV.

Pilna servisa darbinieku atlase

Mēs sāksim darbu ar jūsu uzņēmuma vajadzību padziļinātu analīzi, kam sekos individuāli izstrādāta atlases stratēģija. Tā veidota, lai atrastu talantīgākos un piemērotākos speciālistus tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Tiešā kandidātu meklēšana

Tiešā kandidātu meklēšana jeb Headhunting ir piemērota uzņēmumiem, ja vakance ir paredzēta noteiktiem speciālistiem konkrētā nozarē, kā arī, ja ir nepieciešams uzrunāt pasīvos darba meklētājus. Mēs veiksim tirgus analīzi, uzrunāsim piemērotākos nozares profesionāļus, izvērtēsim viņu atbilstību jūsu uzņēmumam un piedāvāsim jums labākos kandidātus.

Liela apjoma atlases projektu veikšana

Nereti uzņēmuma iekšējie resursi nav pietiekami, lai veiktu apjomīgu un kvalitatīvu personāla atlasi. Manpower ir liela pieredze uzņēmumu personāla atlases projektu organizēšanā, kuru mērķis ir vienlaicīgi atrast lielu skaitu jaunu darbinieku.


Sazinieties ar mums – priecāsimies palīdzēt!

Lūdzu, aizpildiet šo formu, ja vēlieties saņemt no mums personāla pakalpojumu piedāvājumu.

    Norādiet korektu e-pasta adresi
    Komentāri / apraksts nevar būt tukšs
    Jums jāpiekrīt noteikumiem

    Paldies! Pieteikums nosūtīts.